CCMS HONOR ROLL | NevadaAppeal.com

CCMS HONOR ROLL

Churchill County Middle School

A Honor Roll

2nd Quarter (Ending Dec. 22)

6th Grade: Lydia Bergman, Aaliyah Bullock, Cameron Christy, Carmen Cooper, Corel Escartin, Lillian Kranzler, Skyler Lackey, Royce Mills, Sonialynn Natividad, Rylee Nichols, Thomas Openshaw, Gerik Wassmuth, Camille Winder.

7th Grade: Brianna Bolhuis, Sandra Bolling, Gavin Bracken, Jacilyn Cathey, Elvira Correa Chavarin, Elleana Howells, Kaylin Jones, Reese Kincaid, Hailey Lackey, Nathan Lords, Deven Manning, Britney McArthur, Cheyenne Nelson, Addison Smith, Luke Sorensen.

8th Grade: Christopher Bolhuis, Julia Boswell, Shaun Bryska, Allison Christopherson, Kristen Coblentz, Hunter Cooper, Matthew Fagundes, Andrea Favier, Samantha Flowers, Joshua Foote, Allison Frost, Samantha Frost, Chesnee Grant, Sawyer Gregersen, Hailey Guerrero, Cole Hamlin, Macy Henke, Elizabeth Ikonen, Nevaeh Kammerer, Kalea Lattin, Bianca Lopez, Alyssa MacKay, Emma Metz, Raelynn Neumann, Alejandra Perez Gonzalez, Melanie Plasse, Arianna Rochester, Hannah Rochna, Larissa Sanches, Vera Vaz, Fiona White, McKay Winder, Gabriella Winkler.

B Honor Roll

6th Grade: Elizaveta Astretsova, Yana Astretsova, Lizbeth Ballesteros Tapia, Julie Bell, Hunter Brown, Estrella Chavez, Zachary Coblentz, Ciabi Dick, Dustan Drinkut II, Lauren Easter, Thayne Hatch, Tanner Huckaby, Brent Hughes, Katherine Humburg, Sophia Jeffs, Connor Johnson, Nevaeh King-Black, Kaitlynn Kranzler, Mikala Ledesma, Lizeth Ledezma Tamayo, Audrey Marion, Chrystal Edith Martinez, Jaquelin Medrano Avalos, Melody Miller, Xarriah Mixon, Steven Moon, Sierra Nicholas, Ramona Norris, Ashlyn Perrodin, Jeramiah Prinz, RayAnn Rasmussen, David Rasmussen II, Marissa Rau, Kaitlynn Rose, Allison Rousseau, Danner Rowlett, Parker Steele, Kambrie Thorn, Yahir Ugalde, Lilie Webster, Jennessa White, Jon White, Darius Wilson.

7th Grade: Angel Arteaga Tejeda, Callie Bateman, Jacob Bond, Zoey Brown, Emily Busch, Steven Challacomb, Jackson Colburn, Shaylee Coldwell, Blake Coolbaugh, Rosalyn Cornejo, Evan Crandall, Cheyenne Fister, Trenton Fjeldsted, Joshua Fulks, Evelin Gomez, Nallely Gomez, Iris Gonzalez, Grace Griswold,Yana Astretsova, Garrett Jarschke, McCartney McAlexander, Everline Omari, Jaesiel Oxford, Owen Palmer, Casey Pardini-Loyola, Anbar Perez, Araianna Poland, Bethany Rodgers, Freddy Rodriguez, Keiton Rogne, Cody Shelton, Michaella Simmons, Brianna Wagner.

8th Grade: Katie Abe Martinez, Sabrina Aboytes Ambrocio, Mason Adams, Daniel Andersen, Kenji Armbruster, Kaylee Ashcraft, William Bear, Justin Bolt, Racheal Buenvenida, Amanda Carey, Hannah Courser, Nicholas Dalton, Matthew Davis, Nathan Doyle, Christopher Ehlers, Shaylee Fagg, Sara Farren, Lauren Flower, Kailey Freeman, Xander French, Lillian Gardner, Paige Green, Austin Gregersen, Blake Gregersen, Kaden Grimes, Makiala Hicks, Tierney Hutchcraft, Kaitlyn Joslin, Dionisio Lopez, Ezequiel Lopez Jr., Brandi Lovin, Colby Malkovich, Madeline Rose Manning, Sidney Martin, Makayle Mathisen, Alice McCusker, Jeissy Melo Castro, Heather Muller ,Alexis Najera, Kendra Pacheco, David Palanivelu, Daniel Robles Carrera, Izabella Rose, Addison Sandberg, Aisha Sharron, Ashlynn Shults, Kamrin Sibley, Logan Simar, Rayna Slaughter, Keith Smith, Rian Smith, Riley Stritenberger, Brittany Stuart, Samuel Thorne, Destiny Tonti, Lacee Wallace, Jayden Wassmuth, Kodus Wehe, Madison Wells, Caden Wilson, Averie Wood, Molly Woolsey, Wyatt Zambrzuski.

A Honor Roll

Semester 1

6th Grade: Lydia Bergman, Aaliyah Bullock, Cameron Christy, Zachary Coblentz, Carmen Cooper, Corel Escartin, Brent Hughes, Lillian Kranzler, Skyler Lackey, Chrystal Edith Martinez, Royce Mills, Sonialynn Natividad, Rylee Nichols, Danner Rowlett, Gerik Wassmuth, Camille Winder.

7th Grade: Angel Arteaga Tejeda, Gavin Bracken, Elleana Howells, Kaylin Jones, Deven Manning, Britney McArthur, Cheyenne Nelson, Anbar Perez, Addison Smith, Luke Sorensen, Sierra Zarza,

8th Grade: Kaylee Ashcraft, Christopher Bolhuis, Julia Boswell, Shaun Bryska, Allison Christopherson, Kristen Coblentz, Hunter Cooper, Matthew Fagundes, Joshua Foote, Allison Frost, Samantha Frost, Chesnee Grant, Austin Gregersen, Blake Gregersen, Sawyer Gregersen, Hailey Guerrero, Cole Hamlin, Macy Henke, Elizabeth Ikonen, Nevaeh Kammerer, Kalea Lattin, Bianca Lopez, Alyssa MacKay, Kateri Melancon, Raelynn Neumann, Melanie Plasse, Hannah Rochna, Larissa Sanches, Vera Vaz, Lacee Wallace, Fiona White, McKay Winder.

B Honor Roll

Semester 1

6th Grade: Elizaveta Astretsova, Yana Astretsova, Lizbeth Ballesteros Tapia, Julie Bell, Hunter Brown, Estrella Chavez, Zachary Coblentz, Ciabi Dick, Dustan Drinkut II, Lauren Easter, Thayne Hatch, Tanner Huckaby, Brent Hughes, Katherine Humburg, Sophia Jeffs, Connor Johnson, Nevaeh King-Black, Kaitlynn Kranzler, Mikala Ledesma, Lizeth Ledezma Tamayo, Audrey Marion, Chrystal Edith Martinez, Jaquelin Medrano Avalos, Melody Miller, Xarriah Mixon, Steven Moon, Sierra Nicholas, Ramona Norris, Ashlyn Perrodin, Jeramiah Prinz, RayAnn Rasmussen, David Rasmussen II, Marissa Rau, Kaitlynn Rose, Allison Rousseau, Danner Rowlett, Parker Steele, Kambrie Thorn, Yahir Ugalde, Lilie Webster, Jennessa White, Jon White, Darius Wilson,

7th Grade: Angel Arteaga Tejeda, Callie Bateman, Jacob Bond, Zoey Brown, Emily Busch, Steven Challacomb, Jackson Colburn, Shaylee Coldwell, Blake Coolbaugh, Rosalyn Cornejo, Evan Crandall, Cheyenne Fister, Trenton Fjeldsted, Joshua Fulks, Evelin Gomez, Nallely Gomez, Iris Gonzalez, Grace Griswold, Garrett Jarschke, McCartney McAlexander, Everline Omari, Jaesiel Oxford, Owen Palmer, Casey Pardini-Loyola, Anbar Perez, Araianna Poland, Bethany Rodgers, Freddy Rodriguez, Keiton Rogne, Cody Shelton, Michaella Simmons, Brianna Wagner.

8th Grade: Katie Abe Martinez, Sabrina Aboytes Ambrocio, Mason Adams, Daniel Andersen, Kenji Armbruster, Kaylee Ashcraft, William Bear, Justin Bolt, Racheal Buenvenida, Amanda Carey, Hannah Courser, Nicholas Dalton, Matthew Davis, Nathan Doyle, Christopher Ehlers, Shaylee Fagg, Sara Farren, Lauren Flower, Kailey Freeman, Xander French, Lillian Gardner, Paige Green, Austin Gregersen, Blake Gregersen, Kaden Grimes, Makiala Hicks, Tierney Hutchcraft, Kaitlyn Joslin, Dionisio Lopez, Ezequiel Lopez Jr., Brandi Lovin, Colby Malkovich, Madeline Rose Manning, Sidney Martin, Makayle Mathisen, Alice McCusker, Jeissy Melo Castro, Heather Muller, Alexis Najera, Kendra Pacheco, David Palanivelu, Daniel Robles Carrera, Izabella Rose, Addison Sandberg, Aisha Sharron, Ashlynn Shults, Kamrin Sibley, Logan Simar, Rayna Slaughter, Keith Smith, Rian Smith, Riley Stritenberger, Brittany Stuart, Samuel Thorne, Destiny Tonti, Lacee Wallace, Jayden Wassmuth, Kodus Wehe, Madison Wells, Caden Wilson, Averie Wood, Molly Woolsey, Wyatt Zambrzuski.