CCMS HONOR ROLL | NevadaAppeal.com

CCMS HONOR ROLL

THIRD QUARTER

CCMS 6th Grade

A Honor Roll

Christopher Bolhuis, Julia Boswell, Macall Brown, Allison Christopherson, Kristen Coblentz, Hunter Cooper, Kaitlyn Edge, Matthew Fagundes, Andrea Favier, Samantha Flowers, Christiana Formentini, Allison Frost, Samantha Frost, Uriel Gonzalez, Chesnee Grant, Sawyer Gregersen, Kaden Grimes, Hailey Guerrero, Wyatt Hatch, Alexis Houck, Elizabeth Ikonen, Emilia Jones, Nevaeh Kammerer, Kalea Lattin, Brandi Lovin, Alyssa MacKay, Raelynn Neumann, Melanie Plasse, Hannah Rochna, Larissa Sanches, Addison Sandberg, James Steele, Jem Thompson, Samuel Thorne, Alana Tilton, Vera Vaz, Fiona White, McKay Winder, Gabriella Winkler, Molly Woolsey.

CCMS 7th Grade

A Honor Roll

Recommended Stories For You

Kera Balke, Cameron Bateman, Jade Beland, Samantha Bell, Hayden Blais, Natalie Carrero, Angela Cornejo, Ramsi Dolan, Christopher Elder, Miguel Fernandez Jr., Madison Guerrero, Makenna Hanks, Madison Larum, Marie Lawson, Bryce Lords, Nicholas Marshall, Aspen Mori, Curtis Nesbitt, Amanda Olsen, Willow Peterson, Jhada Ramsey, Brock Richardson, Kacee Santos, Kaiya Scott, Tiffany Sorensen, Erin Spaletta, Aurora Stamps, Thomas Steele, Logan Strong, Kierstan Supplee-Foster, Torre Thomson, Meagan Trinidad, Cassie Webb, Amber Wilcox

CCMS 8th Grade

A Honor Roll

Aitana Alva, Raeann Armstrong, Clayton Ball, Rylee Buckmaster, Julianne Celik, Shelby Chard, Madison Clifton, Mackenzie Cutler, Trevor East, Logan Evans, Melissa Hix, Taylor Ingram, Brenden Larsen, Bryce Larsen, Allison Lister, Seidi Lopez, Journey Martin, Tristen Mathisen, Chandler McAlexander, Lauryn Mulac, Grace Musser, Sierra Orozco, Olivia Parkerson, Alexander Perazzo, Ashlie Romine, Stephanie Seline, Mariah Snooks, Hayden Strasdin, Stephanie Therianos, Hunter Thomson, Angeleena Tomb, Ivan Winder.

CCMS 6th Grade

B Honor Roll

Martinez Abe, Sabrina Ambrocio Aboytes, David Adams, Kenji Armbruster, Kaylee Ashcraft, Malani Barnes, William Bear, Trinity Beebout, Cecilia Biggs, Justin Bolt, Amanda Carey, Savannah Collins, Maci Cooper, Ambria Crackovich, Cherish Davis, Jaden Davis, Matthew Davis, Taylor DeBrum, Belem Dominguez, Nathan Doyle, Christopher Ehlers, Owen Fabel, Shaylee Fagg, Sara Farren, Mackenzie Fish, Rodrigo Flores, Joshua Foote, Victoria Fraatz, Cole Frew, Madison Frew, Paige Green, Austin Gregersen, Blake Gregersen, Austin Gregory, Joe Groves, Cole Hamlin, Macy Henke, Jordan Hines, Tierney Hutchcraft, Isabell Kendall, Bryce Lockett, Ezequiel Lopez Jr., Bianca Lopez, Dionisio Lopez, Colby Malkovich, Savana Manha, Madeline Manning, Shaylie Mansfield, Makayle Mathisen, Emma Metz, Evelia Muniz Pena, Alaura O'Brien, Kendra Pacheco, Alejandra Perez Gonzalez, Callista Perez, Aubrey Renfroe, Kaden Rickerson, Lucas Rickmann, Kate Rios, Izabella Rose, Ruben Sanchez, Charlize Sexton, Kamrin Sibley, Keith Smith, Rian Smith, Rylee Smith, Leverett Stone, Riley Stritenberger, Destiny Tonti, Jayden Wassmuth, Owen Whittington, Caden Wilson, Averie Wood, Lyllian Woods.

CCMS 7th Grade

B Honor Roll

Ashley Agaman, Madelyn Bailey, Angel Baker, Nathan Baze, Ian Blodgett, Caden Bowman, Jenna Bradley, Robert Breault, Ibarra Casillas, Reile Cole, Dusty deGolyer, William Dick, Jolene Dyer, Shailynn Ennis, Nofoefia Falani, Naydely Felan, Nathan Galusha, Lewis Garcia, Martin Gonzalez, Cameron Harrington, Karlee Hitchcock, Joshua Houston, Elijah Jackson, Benjamin Jamieson, Zane Johnston, Austin Kirkbride, Morgan Lawry, Angelena Leal, Ariana Magana, Taveon Malnack, Duenas Manzo, Emily Marshall, Lexis McAllister, Gracee Mesloh, Lexcie Montgomery, Makenzee Moretto, Shasta Mori, Andrew Noriega, Rylee Ott, Shalby Palmer, Kaylee Roberts, Savana Rogne, Emily Rozzell, Ashlynn Shults, Cameron Solinski, Daniel Tapia, Roque Toledo Jr., Bryan Ugalde, Rose Vazquez, Reynaldo Vilchiz, Cameron Wildman,

CCMS 8th Grade

B Honor Roll

Valentino Alvarez, William Anderson, Kiana Arvizo, Cheyenne Benson, Shelby Beugler, Justin Bivens, Charles Brown, Sienna Burgess, Joshua Carter, Justin Cathey, Reid Clyburn, John Cooley III, Mayla Dahl, Nicholas Delgado, Christian Doyle, Ashlynn Ennis, Lorynn Fagg, Christopher Farren, Rhianna Farren, Charlize Fredrick, James Fullmer, Jose Gonzalez-Perez, Alyssa Grondin, Scarlet Guilbert, Katlynn Hanks, Gabriel Hardy, Jace Harmon, Hayden Hawk, Mary Hennessy, Samantha Hines, Savannah Jimenez, Jase Kroll, Makayla Lemus, Comptyn Lords, Nayeli Madera, Faith Manzini, Ailyn Manzo, Patrick Morales, Cala Plaizier, Ashley Puccetti, Serenity Resendez, Carrera Robles, Walter Rooks III, Morgan Rowe, Victor Sanchez, Brooke Scarberry, Brian Seline, Cairayanne Sibley, Kristopher Whitehead, Alexis Williams.

Go back to article