CHURCHILL COUNTY MIDDLE SCHOOL HONOR ROLL | NevadaAppeal.com

CHURCHILL COUNTY MIDDLE SCHOOL HONOR ROLL

A Honor Roll 3nd Quarter

8th Grade

Tallon Amezquita, Macie Anderson, Leighton Beyer, Faith Cornmesser, Jordyn Dahl, Britney Davis, Emily Evett, Dawson Frost, Matthew Goings, Shelby Hickox, Sierra Hickox, Hanna Hitchcock, Jefrey Horne, Milana Lattin, Owen Lattin, Austin Lunderstadt, Holly Martin, Morgan McAlexander, Joshua Mikulak, Jared Miller, Supathcha Moolrangsi, Sandra Munoz, Crystal Rowland-Sage, Julia Shepherd, Brynlee Shults, Ethan Stacey, Nathan Thompson, Shae Travis, Micah Whitaker, Mary Young.

7th Grade

Rylee Buckmaster, Joshua Carter, Shelby Chard, Mackenzie Cutler, Kenna Hamlin, Chloe Jackson, Brenden Larsen, Bryce Larsen, Allison Lister, Seidi Lopez-Ramirez, Journey Martin, Lauryn Mulac, Sierra Orozco, Olivia Parkerson, Alexander Perazzo, Cala Plaizier, Ashlie Romine, Mariah Snooks, Trae’ Thomson, Jason Washington, Ivan Winder.

6th Grade

Madelyn Bailey, Cameron Bateman, Jade Beland, Samantha Bell, Hayden Blais, Justin Braccini, Natalie Carrero, Dusty deGolyer, Ramsi Dolan, Madison Guerrero, Makenna Hanks, William Howard, Madison Larum, Marie Lawson, Bryce Lords, Ariana Magana, Taveon Malnack, Nicholas Marshall, Lexis McAllister, Aspen Mori, Curtis Nesbitt, Amanda Olsen, Jhada Ramsey, Brock Richardson, Savannah Robinson, Kacee Santos, Jillian Seib, Cameron Solinski, Tiffany Sorensen,Thomas Steele, Torre Thomson, Meagan Trinidad, Randee Ward, Cassie Webb, Maria Whitaker.

B Honor Roll 3rd Quarter

8th Grade

Blane Aicher, Jordan Beyer, Brady Blundell, Taylor Brazzanovich, Ashley Briggs, Trevor Brown, Kelvin Cann, Jacob Cates, Darby Cecil, Craig Clark, Joshua Coblentz, Monica Coffman, Madison Coleman, Kanyon Daugherty, Skyla Davis, Raymond Deitz, Niki Fairbanks, John Frandsen, Anthony Freeman, Hayden Fulk, Marly Green, Michael Harbert, Dylan Holmes, Joshua Housel, Kaitlyn Hunter, Thomas Jamieson, Clark Johnson, Tatum Johnson-Herwick, Nicholas Jones, Stacy Kalt, Alexandria Lindekugel, Gracy Lisanti, Ryan Lords, Cindy Macapaz, Blake Malkovich, Trent Marker, Ramona Montes, Andi Montgomery, Mark Moyle, Jordan Paholke, Hunter Parsons, Vanessa Peru-Apolinar, Cecilia Ramirez, Brandon Rau, Karmyn Riley, Abigail Ritts, Kamryn Rutledge, Briseida Salazar, William Shoshone, Clayton Steelmon, Broder Thurston, Zachary Treat, Carmen Trinidad, Kristopher Trott, Alexi Wassmuth, Dakota Welch, Elizabeth Williams, Isaiah Williams.

7th Grade

Aitana Alva, Valentino Alvarez, Aspen Anderozzi, William Anderson, William Beauregard, Cheyenne Benson, Shelby Beugler, Ryan Bitter, Justin Bivens, Blake Boyle, Haley Brooks, Charles Brown, Sienna Burgess, Justin Cathey, Breanna Catlin, Julianne Celik, Madison Clifton, John Cooley, Mayla Dahl, Christian Doyle, Trevor East, Logan Evans, Lorynn Fagg, Christopher Farren, Rhianna Farren, Delicia Fermaint, James Fullmer, Tatum Gorecki, Anthony Grondin, Scarlet Guilbert, Katlynn Hanks, Jace Harmon, Hayden Hawk, Mary Hennessy, Samantha Hines, Melissa Hix, Taylar Hutchings, Taylor Ingram, Caden Johnson, Alexander Judd, Morgan Kemmeter, Nicole Klein, Cooper Lara, Makayla Lemus, Comptyn Lords, Faith Manzini, Ailyn Manzo, Tristen Mathisen, Angelina Mattern, Chandler McAlexander, Sean McCormick, Timothy McGuire, Selene Montes, Kaylynn Myers, Sophialynn Natividad, Madison Paladini, Jazmine Perez, Ashley Puccetti, Audrey Rasmussen, Dyllon Renfroe, Serenity Resendez, Michael-Anthony Rodrigues, Walter Rooks, Morgan Rowe, Frederick Russo, Victor Sanchez, Shelbi Schultz, Daniel Seline, Brooke Shyne, Cairayanne Sibley, Yamile Stark, Joel Steinbach, Hayden Strasdin, Matthew Swirczek, Stephanie Therianos, Angeleena Tomb, Jayme Waggoner, Caden Wallace, Alexis Williams, Caitlynn Winkler, Jyles Woodward.

6th Grade

Ashley Agaman, Benjamin Bake, Angel Baker, Kera Balke, Ian Blodgett, Micheal Bonner, Jenna Bradley, Robert Breault, Ibarra Casillas, Reile Cole, Hunter Cooper, Angela Cornejo, Danna Correa, Tylor Countryman, Cortes Cox, William Dick, Arielle Disney, Alliah Dixon, Jolene Dyer, Manuel Fernandez, Miguel Fernandez, Nathan Galusha, Eddith Gonzalez-Martin, Benjamin Jamieson, Sidney Jaques, Zane Johnston, Essynce Kuras, Chloe Lambert, Tiffany Larson, Morgan Lawry, Angelena Leal, Farah Manzo-Duenas, Jason Marlin, Emily Marshall, Sean McAllister, Eva McHaney, Gracee Mesloh, Jesus Mireles, Lexcie Montgomery, Makenzee Moretto, Shasta Mori, Erick Orozco, Rylee Ott, Shalby Palmer, Denyse Pedigo, Calista Pierson, Colbert Ragsdale, Tyler Raymond, Kaylee Roberts, Arely Robles, Jordan Rockstrom, Savana Rogne, Emily Rozzell, Ashlynn Shults, Devin Souza, Aurora Stamps, Logan Strong, Maximus Swan, Daniel Tapia, Mackenzie Thomas, Roque Toledo, Bryan Ugalde, Rose Vazquez, Maria Vicencio, Mason Wagner, Cameron Wildman.